Златне речи 51
01. мај 2000.
О каквом гушењу слободе медија у Југославији се ради, када је наша земља последњих година позната по експанзији свих врста и видова медија, нарочито приватних.
, савезни министар информација, у писму генсеку Међународне федерације новинара и представнику ОЕБС-а за слободу медија
Слобода гушења
О каквом гушењу слободе медија у Југославији се ради, када је наша земља последњих година позната по експанзији свих врста и видова медија, нарочито приватних. , савезни министар информација, у писму генсеку Међународне федерације новинара и представнику ОЕБС-а за слободу медија
Молимо вас да се у коментарима држите теме изјаве. Коментари регистрованих корисника (Disqus, Facebook, Twitter, Google, OpenId, Yahoo) објављују се одмах, а анонимни коментари и они који садрже линкове на друге сајтове морају бити одобрени. "Изјаве.нет" задржавају право да обришу коментаре регистрованих корисника или не објаве анонимне коментаре који садрже неумесне осврте на личност, приватан живот, увреде, претње, било какву нетрпељивост или садржај који није у складу са законом, као и оне с линковима који не представљају допринос дискусији. Коментаре писане СВИМ ВЕЛИКИМ СЛОВИМА не објављујемо или пребацујемо у сва мала слова. "Изјаве.нет" не одговарају за ставове коментатора, али уједно позивају на толеранцију и уважавање Другог и Другачијег. Молимо вас да ваши коментари не буду предуги и сматра се да сте остављањем коментара прихватили горња правила. Ако је коментар у сагласности с правилима, биће објављен онако како сте га написали (без брисања и/или дописивања речи). Модераторима се можете обратити на redakcija@izjave.net.







Оно што је некада било сиротињска храна, сада је мисаона именица за многе породице. [...] Даћемо влади 15-20 дана да врати цене на ниво који је био пре 1. септембра, а уколико то не учини, позваћемо људе на масовне протесте који ће трајати данима у свим градовима Србије. [...] Уколико држава не може да врати цене на старо, онда може да повећа плате.